Yakışıklı Şarkıcı Murat Boz'dan Olay Paylaşım

Sosyal medyada Murat Boz'un referandumda evet” diyeceğini açıklaması üzerine Athena grubundan Gökhan Özoğuz'un Murat Boz'a bakarak İzmir Marşı'nı söylediği iddia edildi. Murat Boz, eğlencenin dibine vurduktan sonra çektiği selfie'yi de Instagram hesabından paylaştı. Piyano , keman , davul ve ney çalabilen Murat Boz, müzikal kariyerinin yanı sıra çeşitli firmaların reklam yüzüdür ve bu firmaların reklam filminde rol almıştır. Geçtiğimiz yıl Kuzey Kutbu'nu Kurtar kampanyasının videosu için seslendirme yapan Murat Boz, bu kez kampanyanın yüzü oldu ve kampanya için iki kısa movie çekiminde yer aldı.
İstediğiniz sanatçı ve/ya albüm sayfasına gidin, İNDİR butonuna basarak hemen indirmeye başlayın. TV 8'de yayýnlanan Ýþte Benim Stilim programýyla tanýnan Bahar Candan ve Nihal Candan kardeþler, Murat Boz haberlerinin ardýndan ilk kez basýna yakalandý. https://storify.com/Vang45Landry/murat-boz-ebru-gundes ” dizisi için çekimlere başlayan Enver'in mutsuz hali set ekibinin de dikkatini çekerken, İstanbul'dan uzaklaşmak isteyen Boz önce Dominik'e gitti, ardından Acun Ilıcalı'yla birlikte Miami'ye geçti.
Murat Boz'la birlikte rol aldığı ‘Kardeşim Benim' filminin ikincisini çekeceklerini dile getiren Burak Özçivit ‘Temmuz'da çekimlere başlıyoruz.' dedi. Aslı Enver ve Murat Boz 1.5 yıllık ilişkilerini kısa süre önce noktalamış, Boz'un Eser Yenenler'in villasında kaçamak yaptığı iddiası gündeme bomba gibi düşmüştü. Piyano, keman, davul ve ney çalabilen Murat Boz, müzikal kariyerinin yanı sıra çeşitli firmaların reklam yüzüdür ve bu firmaların reklam filminde rol almıştır.

Yılın çifti olarak gösterilen Murat Boz ve Aslı Enver geçtiğimiz günlerde ayrıldı. Magazin basýnýnda Murat Boz'un Bahar Candan ve Nihal Candan ile Eser Yenenler'in evinde olmasýný konuþmaya devam ediyor. Sevgilisi Aslı Enver'le ihanet yüzünden ayrıldıkları sorularına ise Boz gülerek, Evimiz, yerimiz belli. Geçen hafta sürpriz bir gelişme yaşandı, Enver ve Boz Suadiye'de bir araya geldi.
BAHAR CANDAN, MURAT BOZ ÝLE GÖRÜÞMESÝNÝ DOÐRULADI Geride býraktýðýmýz akþam Eser Yenenler'in evinden sabaha doðru ayrýlan ve ayný evde Murat Boz'la vakit geçirdikleri þeklinde haberlere konu olan Ýþte Benim Stilim yarýþmacýlarý Candan kardeþlerden Bahar Candan, Rýza Esendemir'in radyo programýnda açýklamalarda bulundu. Murat Boz'un babası oğlunun futbolcu olmasını isterken annesi oğlundaki yeteneği fark etmiş ve onu müziğe yönlendirerek İstanbul'a, Güzel Sanatlar Lisesi'ne göndermiştir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *